Formularz kontaktowy

W przypadku zapytań ogólnych, zapytań dotyczących serwisu, gwarancji lub reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny z Centrum Obsługi Klienta Hyundai Motor Poland.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Dane osobowe

Maksymalny rozmiar załączanego pliku to 25MB, dozwolone formaty: jpg, jpeg, gif, png, doc, docx, xml, xls, xlsx, pdf.

Wykorzystanie danych na potrzeby odpowiedzi na zapytanie


Informujemy, że zawarte w powyższym formularzu i podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na powyższe zapytanie, a w przypadku gdy dotyczy ono Dealera lub Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai – przekazane odpowiednio do takiego podmiotu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów przetwarzania Pana/Pani danych znajdują się w informacji o prywatności dostępnej na stronie Informacja o prywatności , a także u każdego Autoryzowanego Dealera Hyundai oraz w każdej Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o Kontakt.

INFORMACJE O OFERTACH, USŁUGACH, BADANIACH SATYSFAKCJI


Niniejszym zgadzam się na kontakt ze strony Hyundai Motor Poland sp. z o.o. (ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa) jako administratora danych oraz Autoryzowanych Dealerów Hyundai, w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów z grupy Hyundai – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu) oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach.

W związku z tym, udzielam zgody na kontakt ze strony Hyundai Motor Poland i Autoryzowanych Dealerów Hyundai:

Zgadzając się jak powyżej przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji.

Więcej informacji o sposobie korzystania z Pani/Pana danych osobowych dostępnych jest na stronie Polityka prywatności .

Informacja o wycofaniu zgody


Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać powyżej udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat. W tym celu prosimy o Kontakt dowolnie wybraną przez Państwa drogą.


Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach grupy Hyundai oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji)